Organisatie

STUURGROEP
Onderwijsinstellingen

mboRijnland, Otto Jelsma (voorzitter) / voorzitter RvB
Da Vinci College, Marloes de Vries, lid CvB
Da Vinci College, Jan Lokker, sectordirecteur Techniek en Media
mboRijnland,  Jan van Laake, directeur domein Techniek en ICT
Oranje Nassau College, Roel van Leerdam, voorzitter CvB
Arbeidsorganisaties
Fenelab (Dare!!), René Dijkstra, voorzitter
Microsoft Nederland, Brian Hewitt, programmamanager
FME Leendert Remmelink, secretaris FME, regio west
Bosch Rexroth, Erwin Mense, New Business Development Manager
Siemens NV Jan Plak, manager Education en University Relations
Overheden
Gemeente Gouda, Thierry van Vugt, wethouder
Gemeente Alphen aan den Rijn,  Han de Jager, wethouder
Gemeente Woerden,  George Becht, wethouder
Gemeente Zoetermeer Jan Iedema, wethouder

ADVIESGROEP
Bedrijfsleven:

Unica, Onno Hoogendonk
Koninklijke Metaalunie, Marie-Claire van Doremalen
Croda, Gerrit Kik
E-Complex, Peter Lenards
SMC, Jos Persoon
Van Dorp Installaties BV, Joan Remmerswaal
OTIB, Fred van Kesteren
Bosch Rexroth, Erwin Mense
FME, Leendert Remmelink
Van den Pol Elektrotechniek b.v., Gerrit van de Velde
2Sides, Remmert Veen
Overheid
Joke Timmers Gemeente Gouda
Onderwijs
mboRijnland, Peter Scheurwater
Da Vinci College, Annewieke Baank
De Haagse Hogeschool, Gert de Ruiter

Programmamanager
Ria van Oosterhout-Bos – roosterhout@idcollege.nl

Projectleiders
– Opleiding Technicus Engineering Smart Technology – Peter Scheurwater – pscheurwater@idcollege.nl
– Satellietlabs – Louis Bekker – louis.bekker@siemens.com
– Leven Lang Leren –
– VerpleegThuis – Marjan van Schie – gmavanschie@outlook.com
– Keuzedelen – Guido Hendriks – guido.hendriks@bureau-hendriks.nl
– Kennismakelaar Smart Technology Gouda – Anneke van den Engel aengel@idcollege.nl

Projectbureau (secretariaat)
Tineke Bossink – tbossink@idcollege.nl

 

organisatie