Project Garden in The Field

15 februari jl. is de eerste pitch door de studenten gegeven voor een bewateringssysteem bij partner The Field. Dit is een hybride project wat mboRijnland studenten (gaan) uitvoeren. #ditismbo

De belangrijkste vraag is hoe het watersysteem verloopt waarop de beslissing is genomen dat er een grote verzamelbak gemaakt wordt onder de wand met plantenbakken. Middels een pomp wordt het water naar een reservoir boven de plantenbakken gebracht. Hieruit wordt middels een leiding met ventielen door zwaartekracht de plantenbakken van water voorzien. 

Vragen kwam op over aanvullende eisen over bijvoorbeeld waterkwaliteit. Deze vragen worden in de volgende project periode behandelt.

Werkwijze:
Maak een document waar je al je ideeën en vragen op verzameld
Beschrijf zo concreet mogelijk wat het doel is
Beschrijf alle probleem stellingen die je tegenkomt, dit zijn zaken die kan gaan uitzoeken. 
Maak schetsen van al je ideeën 
Ga vooral met materialen al iets maken om te kijken hoe het werkt.

Om dit project goed uit te voeren wordt er deskresearch gedaan, een presentatie van sensoren Quantifeid gevolgt, een bedrijfsbezoek bij Eval en Sercom, een afstemming met mboRijnland studierichting ICT, welk deel nemen zij voor hun rekening.

Jaap Wilmink; “We zijn op weg met het project wat ik heel goed vind. We gaan samen hier een mooi project van maken. “

Foto: rawpixel.com op Freepik

Gerelateerd nieuws